zaměstnání
o firmě
výroba
Toyoda ve světě

Aktuální číslo časopisu:


Není k dispozici


Všechny casopisy

ISO_9001-14001_[CERT]

ISO_9001-14001_[CERT]

OHSAS_18001_[CERT]

   

 

   

Vyhlášení výběrového řízení na agenturu práce.

Naše společnost hledá nového dlouhodobého partnera pro zprostředkování zaměstnávání fyzických osob za účelem výkonu jejich práce ve společnosti Toyoda Gosei Czech, s. r. o. Klášterec nad Ohří.

V případě Vašeho zájmu kontaktujte naší společnost. Zadávací kritéria a popis průběhu výběrového řízení naleznete zde.

Popis bodového hodnocení naleznete zde.

   

 

   
 

Novinky


Novinky z TGCZ můžete sledovat v novinách "TGCZ News", které jsou k dispozici v následujícím odkazu:...
čtěte více.....

Školení produktů MS

16.4.2014


V únoru bylo odstartováno další školení z Dotačního programu EU. Po kurzu jazyků, který již plynule probíhá, se nyní jedná o kurz MS produkty – základy a pokročilí.


Cílem kurzu MS produkty je seznámit účastníky se základními produkty Microsoft a více s tabulkovým nástrojem MS Excel.


V základním kurzu se jedná především o vkládání a úpravu dat, pohyb po tabulce, formátování textu a vzhled buněk, práce se soubory a okny, výpočty pomocí tlačítek „Součet“ a kopírování vzorců, formátování grafu, formátování pomocí galerie stylů apod. .


Školení

Školení se zúčastňují zaměstnanci(ženy i muži) napříč celou TG ve všech věkových skupinách od 23 let až do 58 let.


Dotační program Evropské unie

16.4.2014


V rámci zkvalitňování služeb, rozvoje a vzdělávání našich zaměstnanců se i naše společnost Toyoda Gosei Czech, s.r.o. v letošním roce zařadila do Dotačního programu Evropské unie, ve kterém bude v naší firmě aplikováno 43 různých odborných seminářů a školení v průběhu roku 2014 a první polovině roku 2015.


Kurzy jsou zaměřené například na jazyky, produkty společnosti Microsoft, TWI-JI metody, FMEA, technologické vlastnosti gumy a jejího zpracování, nákup, logistika, účetnictví apod. .


Jsme rádi, že jsme jako firma dostali tuto možnost a věříme, že tento program bude přínosem nejen pro naše zaměstnance, ale zkvalitní hlavně služby poskytované našim zákazníkům.


Výstavba u haly 3

21.3.2014


V současné době probíhá rozšíření haly TG3, důvodem výstavby je očekávaný nárůst výroby v naší společnosti, které se naplno projeví od poloviny roku 2014.


Dalším efektem výstavby je, že se uvolní dlouho zaskladněné části parkoviště u haly TG2 a opět se tím navýší prostor parkování pro naše zaměstnance o cca 30 parkovacích míst. Termín dokončení je stanoven do konce června 2014.


Construction site

Implementace nových systémů

21.3.2014


Již od začátku roku 2014 v naší společnosti Toyoda Gosei Czech probíhá několik zásadních změn týkajících se personálního, mzdového a výrobního systému.


V současné době probíhá spuštění nového softwaru pro zpracování docházky, personální agendy a zpracování mezd, který je již od měsíce prosince 2013 intenzivně testován pomocí paralelního běhu. Jedná se o jeden ucelený softwarový balíček, který pokryje veškeré personální procesy a nahradí tak několik stávajících systémů a excelových tabulek, které již neodpovídají modernímu zpracování personální agendy a očekávaným požadavkům do budoucna. Nejcitelněji se tato změna dotkne administrátorů a vedoucích, kteří budou využívat nový systém pro editaci a schvalování docházky.


Oracle JDEDalším projektem, který zde od začátku roku 2014 probíhá je implementace nového ERP sytému pro výrobu, údržbu, logistiku a finance. Implementace tohoto nového systému je poměrně náročná, neboť hned po důkladném testování je nutná kompletní výměna štítků a kanbanů na halách.

Avšak celkové využití obou těchto systémů je pro naši firmu důležitým a efektivním krokem vpřed, který nám pomůže usnadnit značnou část práce.

Rozšíření haly TG 3

1.1.2012


V průběhu roku 2011 došlo k vytvoření architektonického projektu rozšíření výrobních prostor v areálu haly TG3. Ke konci roku započaly stavební práce na rozšíření haly.


TG3ext1.jpg

Důvodem celého projektu je rozšíření výrobních zařízení na třetí hale, kde dochází k výrobě produktů „Body sealing“ - pryžových komponentů do automobilů. Naše firma získala nové zakázky, zejména pro firmu BMW a Ford. Z tohoto důvodu došlo i k navýšení stávajícího počtu zaměstnanců a objemu výroby naší firmy.


Slavnostní zahájení výstavby proběhlo počátkem ledna při návštěvě pana Takeiho (Senior Managing Director, Toyoda Gosei Japan).


Dokončení výstavby je plánováno na konec dubna 2012. Při té příležitosti očekáváme návštěvu pana Hajime Wakayamy (Předseda představenstva), který dostavěnou část na hale 3 slavnostně otevře.


TG3ext3.jpg

TG3ext2.jpg
 

výroba a produkty

Hlavní projekty


Hala č. 1

 Mezi projekty na hale číslo 1 patří: výroba volantů, jejich obšívání kůží, výroba brzdových hadic, víček od palivových nádrží, palivové a brzdové systémy nebo krytů motorů.

Hala č. 2

 Druhá hala je zaměřená na výrobu airbagů (čelních, kolenních, bočních, záclonkových a pro spolujezdce) a krytů sloupků řízení.

Hala č. 3

 Na hale číslo 3 se vyrábí dveřní gumové těsnění a hadice vzduchové soustavy (Air cleaner hoses).